Uitwisseling met Fotoclub Bath via Zoom

Verslag: Conny Bindraban

Afgelopen maandag mochten onze leden online een clubavond van deĀ “Bath Photograpic Society” bijwonen. Zij willen graag onze zusterclub worden en we zijn aan het kijken hoe we een samenwerking vorm zouden kunnen geven.

De BPS is de oudste fotoclub in Engeland en bestaat uit 57 leden. Het is een hele actieve club. 

We werden heel hartelijk ontvangen.  De leden lieten oa foto’s zien die ingezonden waren naar de Bristol salon, hun tentoonstelling ‘a different vieuw”, een clubuitje avondfotografie in Bath. En, een hele leuke activiteit, de jaarlijkse fotomaraton. 

Het was een hele gezellige informatieve avond en zeker voor herhaling vatbaar.

Meer info op hun website:    http://www.bathphotographicsociety.org.uk/

error: Content is protected !!